Zmysłowa elegancja

Koronka jest jednym z najstarszych, kobiecych sekretów. Kiedyś zarezerwowana tylko dla wybranych dziś coraz częściej gości na mapie modowych hitów.

Rozważna czy romantyczna?
Wiosna to dobry czas aby sięgnąć po strój z nutką romantyzmu. Nasza rada – jeśli chcesz uniknąć nadmiaru – postaw na delikatny kolor i łącz faktury. Dzięki temu przełamiesz delikatność koronki, a stylizacja zyska nowego, zaskakującego charakteru. Świetną propozycją jest delikatny, koronkowy płaszcz od MOLTON. Zestaw go z prostą sukienką utrzymaną w tej samej tonacji osiągniesz podwójny efekt – klasę i zmysłowość w jednym.

Niebieskie migdały
Koronka jest kwintesencją kobiecości, podobnie jak czerwona szminka. To ona sprawi, że staniesz się tajemnicza i kusząca. Zanim podejmiesz wyzwanie zastanów się, czy nie warto dodać sobie koloru. Doskonałym wyborem będzie intensywny niebieski. Świetnie współgra z kobiecą urodą. Sprawi też, że będziesz wyglądać promiennie i świeżo. Taką moc ma prosta, dwuwarstwowa sukienka od MOLTON. Dzięki niej twoja uroda nabierze wiosennego blasku, a ty rozmarzysz się na dobre.

Coś małego
Koronkowe ubrania nie wpisują się w nasz codzienny dress code. Nie oznacza to jednak, że trzeba z nich rezygnować. Kluczem do sukcesu jest umiejętny dobór detali. Proste fasony z koronkowymi wstawkami są świetnym rozwiązaniem jeśli cenisz sobie klasykę lecz nie chcesz rezygnować z sezonowych trendów. Do wyboru masz koronkowe wykończenia i drobne aplikacje. Te urocze detale doskonale podkreślą twoją kobiecość również na co dzień.

Więcej na www.molton.pl