Wystawa „Opera Moda”

Od soboty, 7 listopada na terenie Alfa Centrum będzie można oglądać kostiumy sceniczne ze spektakli Opery i Filharmonii Podlaskiej.

W przestrzeni galerii zaprezentowane będą kostiumy wykonane przez scenografów i kostiumografów współpracujących na co dzień z Operą i Filharmonią Podlaską, które wcześniej były wizualną oprawą takich spektakli jak „Traviata”, „Straszny dwór”, „Upiór w Operze”, „Korczak” i „Pimpinone”.

Wiosną tego roku wystawa „Opera Moda” zadebiutowała we wnętrzach Opery i Filharmonii Podlaskiej, która jest współorganizatorem wydarzenia na terenie Alfa Centrum. „Pragniemy zaprezentować fragment naszej pracy szerszej publiczności, a centrum handlowe, na co dzień i naturalnie kojarzone z modą, jest do tego miejscem idealnym. – mówi Agnieszka Sienkiewicz z OiFP – Poza wystawą klienci Alfa Centrum będą mogli skorzystać z oferty warsztatów, które odbywać się będą w trzy najbliższe soboty miesiąca, począwszy od 14 listopada. Już dziś mogę zdradzić, że będzie to nie lada gratka dla fanów „Upiora w operze”.”

Wystawę „Opera Moda” można oglądać codziennie, od 7 do 28 listopada (Z przyczyn technicznych ekspozycja wystawy musiała zostać skrócona i zakończy się 28 a nie, jak planowano wcześniej, 30 listopada. Za niedogodności przepraszamy), w pasażu na przeciwko wejścia od ulicy Świętojańskiej. Jest ona bezpłatna.