Wyjątkowy Dzień Matki w CH Alfa!

W dniu 26 maja świętujemy w Polsce dzień osoby kochającej nas najbardziej na świecie – Dzień Matki. Z tej właśnie okazji CH Alfa w Białymstoku, przygotowało dla wszystkich mam wyjątkowe niespodzianki.

W sobotę, 26 maja 2018 roku, z okazji Dnia Matki centrum handlowe Alfa zaprasza wszystkie mamy na wyjątkowe wydarzenie. W pobliżu restauracji Sphinx, w godz. 14:00 – 16:00 odbędzie się szereg ciekawych i inspirujących warsztatów dla mam. W programie przewidziano zajęcia dedykowane tylko i wyłącznie Paniom.

Profesjonalni styliści, wizażyści i makijażyści doradzą, jak pięknie wyglądać każdego dnia, a obecny podczas spotkania dietetyk opowie klientkom o zasadach zdrowego odżywania. W specjalnie zaaranżowanych strefach tematycznych każda mama z pewnością znajdzie coś dla siebie. Poniżej program przygotowany z myślą o mamach w każdym wieku.

 

Część I: MODNA MAMA

– kreowanie wizerunku i jego znaczenie

– tendy w modzie wiosna lato 2018

– najczęściej popełniane modowe błędy

– pokaz mody – prezentacja kolekcji najemców

 

Część II: PIĘKNA MAMA

– Modna Kobieta w modnym makijażu – trendy wiosna lato 2018

– Tajniki profesjonalnego makijażu – pokaz

– Piękne włosy bez problemu. Pielęgnacja bez kłopotu

– Dopasowana bielizna podstawą dobego samopoczucia!

– Każda jest piękna, każda jest inna – jak właściwie zadbać o cerę.

 

Część III: ZDROWA MAMA

– Dieta podstawą zdrowia. Jak odnaleźć motywację i jej nie stracić? – porady dietetyka

– Medycyna etetyczna. Prawdy i mity.

 

Warsztaty mają charakter otwarty i są w pełni darmowe. Warto dodać, że na wszystkie Panie, które wezmą w nich udział czekają liczne atrakcyjne upominki i nagrody przygotowane przez partnerów wydarzenia!