WITAMY NOWY SKLEP – TATUUM

Nowa marka slow-fashion w Alfa Centrum. Salon Tatuum już otwarty!

Naturalne materiały i ponadczasowe fasony zgodne z najnowszymi trendami to wyróżniki Tatuum – polskiej marki, która od ponad 20 lat w swoich projektach łączy uniwersalną klasykę z modnym luzem, elegancję i komfort. Od 11 marca br. marka obecna jest także w Alfa Centrum! Salon w białostockiej galerii to jeden z pierwszych tzw. seasonal store, w którym modele z poprzednich kolekcji marki dostępne są w obniżonych cenach.

Tatuum jest firmą z tradycjami, ale stale śledzi i reaguje na globalne zmiany w branży modowej. Marka od początku istnienia tworzy wielosezonową, jakościową odzież inspirowaną naturą. Uniwersalny charakter projektów to odpowiedź na potrzeby klientów – zmęczonych „szybką” modą, niską jakością produktów i dynamicznie rotującymi trendami. Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowych tkanin i dzianin, stonowanej kolorystyce oraz sprawdzonym krojom, ubrania i dodatki Tatuum są znakomitym wyborem dla klientów w każdym wieku.

Seasonal store to zupełnie nowy koncept sprzedażowy, wpisujący się w ideę slow fashion. Modele dostępne w lokalach tego formatu pochodzą z poprzednich kolekcji marki i oferowane są z co najmniej 50-procentową zniżką. To sprawdzone i docenione produkty – teraz dostępne w jeszcze korzystniejszej cenie.

Butik Tatuum w Alfa Centrum znajduje się na pierwszym piętrze galerii, w pobliżu mBanku i salonu Zara. Niemal 122 mkw. urządzono zgodnie z minimalistyczną estetyką marki – we wnętrzu dominuje jasne drewno oraz szaro-stalowe detale. Asortyment sklepu obejmuje odzież damską i męską oraz akcesoria – warto pamiętać, że są to końcówki kolekcji, dlatego liczba egzemplarzy jest ograniczona.