Wielka Urodzinowa Promocja

Wielka Urodzinowa Promocja w  ALFA Centrum. W puli nagród Sylwester w Paryżu, samochód marki Volvo czy voucher na wakacje!

10  lat minęło jak jeden dzień! Z okazji jubileuszu, ALFA Centrum, zaprasza od 1 do 27 października 2018 roku, do udziału w „Wielkiej Urodzinowej Promocji”.  Odwiedzający, którzy wezmą udział w zabawie mają szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. auto osobowe Volvo V40 T 3 R-design, Sylwester w Paryżu czy voucher na wakacje! Centrum handlowe przygotowało także nagrody natychmiastowe w postaci, m.in. bonów na zakupy w Alfie, zestawów kosmetyków, kompletów biżuterii czy biletów do kina Helios. Finał akcji i losowanie głównych wygranych odbędzie się w sobotę, 27 października 2018 roku. Wielkie emocje gwarantowane!

Wyjątkowe nagrody od Alfy na 10 urodziny!

Galeria Alfa z okazji 10. urodzin przygotowała niezwykłą akcję promocyjną dla swoich klientów. W ramach zabawy uczestnicy mogą sami zawalczyć o wartościowy prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Każdy, kto zastanawia się nad zmianą auta na nowszy model, ma szansę to urzeczywistnić! W urodzinowej zabawie organizowanej w Alfie klienci mają okazję zdobyć nowy, niezwykle stylowy i praktyczny samochód osobowy marki Volvo! To jednak nie wszystko!
W puli nagród głównych do zdobycia również dwuosobowy wyjazd na Sylwestra do Paryża a także voucher
na wakacje o wartości 3000 złotych!! Wśród upominków znajduje się weekendu w SPA, romantyczna kolacja
w Białowieży, a także również aż 300 prezentów natychmiastowych w postaci sprzętu RTV, zestawów kosmetyków, biżuterii i wiele innych niespodzianek przygotowanych przez najemców centrum.

Co zrobić by wygrać?

By zostać uczestnikiem Wielkiej Urodzinowej Promocji i tym samym dać sobie szansę na wygraną wystarczy w dniach od 1 do 27 października 2018 roku, zrobić zakupy za minimum 200 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym na terenie ALFA Centrum. Aby ułatwić zabawę można wymaganą kwotę zebrać za pomocą 4 paragonów z różnych sklepów ale wszystkie muszą być z tego samego dnia zakupowego. Następnie należy udać się z paragonami do Punktu Obsługi Wielkiej Urodzinowej Promocji, znajdującego się tuż przy wejściu głównym do galerii.
Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon-zdrapkę. Jedna zdrapka jest wydawana za każde  wydane 200 zł na terenie centrum – przy czym na każdą wielokrotność 200 zł nie może przypadać więcej niż 4 paragony. Im więcej kuponów odbierzesz , tym większa szansa na wygraną. Dodatkowo uczestnik może od razu sprawdzić, czy nie został szczęśliwym właścicielem nagrody natychmiastowej. Jeśli po usunięciu zdrapki z kuponu pojawi się informacja o nagrodzie, można odebrać ją na miejscu. By grać o nagrody główne, należy prawidłowo wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Finał „Wielkiej Urodzinowej Promocji” odbędzie się w sobotę, 27 października, o godz.18.30. Warunkiem otrzymania nagród jest obecność w galerii podczas losowania, a także okazanie dowodu tożsamości oraz zarejestrowanego oryginału dowodu zakupu (paragonu lub faktury). CH Alfa przypomina Klientom, że w dniu losowania wydawanie kuponów odbywać się będzie do godz. 18.15.

Przy okazji Wielkiej Urodzinowej Promocji Zakupów, ALFA Centrum postanowiło wyróżnić osoby o dobrym sercu, którym los zwierząt nie jest obojętny, a w zamian zwiększyć ich szansę na wygraną w zabawie! Każdy przekazany datek o wartości minimalnej 5 złotych na Stowarzyszenie HAPPY DOG, który w całości zostanie przeznaczony na zakup najpotrzebniejszych rzeczy  dla bezdomnych psów z miejskiego schroniska, powoduje podwojenie szansy na wygranie cennych nagród! W akcji może udział każdy, kto dołączy do Wielkiej Urodzinowej Promocji Zakupów organizowanej od 1 do 27 października 2018 roku, na terenie galerii.

Szczegółowy regulamin zabawy dostępny jest do pobrania tutaj lub w biurze Administracji obiektu, w Punkcie Obsługi oraz na stronie www.alfacentrum.com.pl. Punkt promocyjny będzie czynny każdego dnia w godz. 9.00-21.00, w niedziele handlowe 9:00-20:00, z wyłączeniem 14 i 21 października 2018 roku (niedziele wolne od handlu).