UJAWNIJ SWÓJ STYL

UJAWNIJ SWÓJ STYL!

Ostatnia odsłona akcji wraz ze studiem mody i urody. 25 listopada między godziną 12.00 a 16.00 na placu przed restauracją SPHINX spotkamy się z Elwirą Horosz, a stylista Alfa Centrum będzie polował na najciekawsze stylizacje wśród naszych Klientów!

Tematem przewodnim, będą trendy jesienno-zimowe, a także świąteczne.

VISSION EXPRESS
Eksperci z Vission Express, opowiedzą o najnowszych trendach oraz zasadach poprawnego doboru okularów. Dodatkowo, dla wszystkich klientów, została przygotowana wyjątkowa oferta: WYPRZEDAŻ -30% na wszystkie oprawy i okulary przeciwsłoneczne.

DOUGLAS
Wizażyści marki Douglas podpowiedzą, a także pokażą w praktyce, jakie kolory królują w sezonie jesień/zima 2017.

JATOMI FITNESS
Jaką aktywność fizyczną możemy uprawiać, kiedy pogoda za oknem nie zawsze pozwala nam na aktywność na podwórku? Odpowiedź, to: cycling. Podczas eventu, odbędą się pokazy cyclingu, a eksperci przeprowadzą darmowy pomiar tkanki tłuszczowej, a także przeprowadzą konsultacje trenerskie.

TRIUMPH
Tym razem, marka zaprezentuje bieliznę nocną w różnym wydaniu. Dodatkowo, na panie czeka specjalny rabat 30% na całą kolekcję.

YVES ROCHER
Eksperci:
– zaprezentują kolekcję świątecznych zapachów
– przedstawią korzyści wynikające z klubu stałych klientów Yves Rocher
– rozdadzą miniatury kremów z najnowszej gamy do pielęgnacji twarzy
ELWIRA HOROSZ
Zaprezentuje stylizacje jesienno-zimowe, a także co świąteczne.

DODATKOWO: Do wygrania nagrody od Tchibo, zaproszenia do Fun Parku, vouchery od marki Itaka.
Jak zawsze, polujemy także na niestandardowe stylizacje. Dowiemy się także, kto wygrał w poprzedniej, październikowej edycji konkursu modowego.

ZAPRASZAMY!