Rusz na wyprawę i wygraj pszczółkowe nagrody!

Już 1 czerwca w Alfa Centrum zaroi się jak w ulu – z okazji Dnia Dziecka galeria zaprasza wszystkie dzieci do udziału w ekscytującym konkursie Rusz na wyprawę! Na uczestników zabawy czekają wakacyjne nagrody z pszczelim motywem.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wyruszyć na wyprawę należy odwiedzić Alfa Centrum 1 czerwca, w godzinach 12:00 – 21:00. Do udziału w zabawie niezbędny będzie smartfon lub tablet, umożliwiający skanowanie kodów QR. Mapy wskazujące lokalizację 15 kodów rozdawane będą w Punkcie Obsługi Konkursu, mieszczącym się na pierwszym piętrze, naprzeciw restauracji Sphinx – po otrzymaniu mapy należy zarejestrować swój udział na stronie www.rusznawyprawe.pl i już można rozpocząć poszukiwania! Każdy nowy zeskanowany kod to kolejna wirtualna naklejka pszczółki – po odnalezieniu ostatniej na ekranie pojawi się pytanie „Dlaczego należy chronić pszczoły?”, na które trzeba odpowiedzieć jednym zdaniem.

Od razu po udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe, 250 pierwszych uczestników może odebrać kubki z pszczółką, natomiast 5 najlepszych uczestników o wygranej zostanie poinformowanych telefonicznie. zostaną oni nagrodzeni wakacyjnymi nagrodami – pszczółkowymi, pasiastymi walizeczkami oraz rodzinnymi grami logicznymi Honeycombs. Regulamin konkursu dostępny będzie w Punkcie Obsługi Konkursu oraz na stronie www.rusznawyprawe.pl