Przyjdź do CH Alfa i baw się bez końca z LEGO NINJAGO

Już w pierwszy weekend września, mali i duzi fani klocków LEGO® będą mogli oddać się szaleństwu budowania
w galerii Alfa. W dniach 1-2 września 2018 roku, stanie tam Miasteczko LEGO, a tematem przewodnim będzie uwielbiana przez dzieci seria LEGO® NINJAGO™. Miłośnicy kreatywnego budowania będą mogli zanurzyć się
w niekończącej się i twórczej zabawie najbardziej popularnymi klockami! W programie również konkursy
z nagrodami! Emocje i świetna zabawa gwarantowane!

Centrum handlowe Alfa Białystok zaprasza do odwiedzenia specjalnych stref budowania LEGO, które zostaną udostępnione na terenie galerii. Znane każdemu i popularne na całym świecie kolorowe cegiełki o przeróżnych kształtach nie tylko bawią, ale też pobudzają wyobraźnię i rozwijają kreatywność. Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy w dniach 1-2 września 2018 roku,  w godz. od 11.00 do 19.00., pojawią się w strefie LEGO® NINJAGO™ zlokalizowanej w pobliżu restauracji SPHINX, na poziomie 1.

Podejmij wyzwanie! Buduj i wygrywaj!

W zaaranżowanej przestrzeni młodsi klienci będą mogli swobodnie wczuć się w role budowniczych i tworzyć własne konstrukcje z klocków. Uczestnicy będą mogli poczuć się prawdziwym wojownikiem ninja i sprawdzić swoje umiejętności na pełnej wyzwań ścieżce ninja. Program został przygotowany pod czujnym okiem Mistrza Wu i składa się z testów umiejętności posługiwania się spinnerem LEGO oraz ćwiczeń pozycji ninja! Gdy dzieci ukończą pięć emocjonujących misji, otrzymają dyplom najprawdziwszego ninja. To nie koniec niespodzianek! Ponadto wszystkich uczestników odwiedzi także ich ulubienic – Lloyd. Strefa misji ninja to zaledwie początek zabawy. Oprócz niej dostępna będzie strefa swobodnego budowania, gdzie będzie można puścić wodze fantazji, podczas twórczej
i kreatywnej zabawy klockami LEGO® NINJAGO™. Do dyspozycji uczestnicy będą mieli tysiące klocków! W programie tej wyjątkowej imprezy przewidziano także konkursy z nagrodami. Co godzinę głodni zmagań będą mogli spróbować swoich sił realizując zadania tematyczne, o których na bieżąco informować będą animatorzy. Na zwycięzców czekają nagrody – niespodzianki. Każde dziecko, które nie wygra nagrody głównej otrzyma nagrodę pocieszenia – plakat. Dzieci, które nie biorą udziału w konkursie mają możliwość swobodnej zabawy klockami przez cały dzień. Możliwe jest wzięcie udziału we wszystkich konkursach podczas trwania imprezy. Bez wątpienia atrakcją będzie także możliwość zrobienia zdjęcia na ściance  LEGO® NINJAGO™.

Galeria Alfa zaprasza do zabawy również najmłodszych – dzieci w wieku od 1,5 do 5 lat będę mogły tworzyć swoje pierwsze budowle z klocków w sektorze LEGO® Duplo. Mali klienci będą mogli bawić się w dużym basenie z klockami. Strefa Duplo będzie otwarta przez cały czas trwania imprezy.