Konkurs Alfa Centrum Białystok

KONKURS ZAKOŃCZONY!
Ogłoszenie wyników 15.03 godz. 13:00; ALFA Centrum; plac przy restauracji SPHINX !

ZAPRASZAMY!

Konkurs Alfa Centrum Białystok, to pomoc dla szpitala dziecięcego i szansa na zdobycie wyjątkowej nagrody!

Alfa Centrum Białystok, jako lokalne centrum handlowe utożsamia się w szczególności z białostoczanami i mieszkańcami regionu. Tym samym, galeria wychodzi z inicjatywą wsparcia dziecięcego szpitala klinicznego w Białymstoku w niecodzienny sposób i organizuje konkurs na autorski projekt damskiej torebki. Zwycięski koncept zostanie wyłoniony przez znane osobistości ze świata mody, m.in. Dorotę Wróblewską i Elwirę Horosz i wyprodukowany w limitowanej liczbie. W akcji może wziąć udział każdy, kto chce spróbować sił w roli projektanta.

Głównym celem konkursu jest nie tylko docenienie talentu, wyobraźni i kreatywności projektantów, designerów czy pasjonatów mody, ale przede wszystkim pomoc Uniwersyteckiemu Dziecięcemu Szpitalowi Klinicznemu im. L. Zamenhofa w Białymstoku.

Pomaganie przez projektowanie

Alfa Centrum organizuje konkurs na oryginalny projekt graficzny do nadruku na torebkę, projekt ma dotyczyć szeroko pojętego hasła „Kobiecość”. Ta kreatywna inicjatywa z pewnością zostanie doceniona nie tylko przez panie, ale także przez młodych projektantów, designerów, grafików, czy pasjonatów mody. NALEŻY ZROBIĆ PROJEKT GRAFICZNY, KTÓRY PÓŹNIEJ ZOSTANIE NADRUKOWANY NA WYBRANY PRZEZ NAS MODEL GOTOWEJ TOREBKI. Osoby, które chcą spróbować swoich sił w roli projektanta, mogą przesyłać prace do wtorku, 5 marca 2019 roku, do północy, na adres: konkurs.alfacentrumbialystok@gmail.com. Regulamin konkursu dostępny jest pod tym linkiem. Jury w składzie: Dorota Wróblewska (ekspert ds. wizerunku, producentka pokazów mody), Elwira Horosz (projektantka mody, właścicielka butiku w Alfa Centrum), Rozalia Mancewicz (modelka, zdobywczyni, m.in. tytułu Miss Polonia 2010) oraz Marzena Sułkowska-Maciąg (dyrektor Alfa Centrum), wybierze zwycięski projekt. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15 marca 2019 roku, o godz. 13.00., na terenie galerii. Autor wygranego projektu dodatkowo otrzyma nagrodę w wysokości 1000 złotych na karcie podarunkowej Alfa Centrum. Przewidziano także nagrody za 2-gie i 3-cie miejsce. Zwycięska koncepcja zostanie wyprodukowana w 100 egzemplarzach, a następnie torebki zostaną przekazane na rzecz Fundacji „Pomóź im”. Torby będzie można odebrać u wolontariuszy Fundacji w zamian za datek do puszki. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na doposażenie placu zabaw, budowanego przy Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym im. L. Zamenhofa Białymstoku.

Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkie osoby, które połknęły bakcyla mody, designu, wzornictwa, jak również te, które chciałyby, choć na chwilę poczuć się jak projektant. Dlaczego konkurs na projekt damskiej torebki? Ponieważ od lat ten element damskiej garderoby jest kwintesencją kobiecości, a Alfa jest jak kobieta – komentuje, Tomasz Dzienis, Specjalista ds. marketingu, Alfa Centrum Białystok.

Regulamin konkursu