Historia bez cenzury? To ciekawe! Spotkanie z Wojciechem Drewniakiem

Nauka historii nie musi być nudna. Wystarczy, że opowie ją Wojciech Drewniak. Znany youtuber spotka się ze swoimi fanami, przy okazji promocji najnowszej książki “Historia bez cenzury 4. Średniowiecze bez trzymanki” (Wydawnictwo Znak) w poniedziałek, 14 października w Alfa Centrum w Białymstoku.

 

Przespane lekcje historii to żaden problem. Wystarczy zajrzeć na youtubowy kanał „Historia bez cenzury” by nadrobić cały materiał, a nawet dowiedzieć się o wiele więcej! Milion subskrybentów i wiernych widzów Wojciecha Drewniaka, twórcy tego popularnego kanału, to najlepszy dowód na to, że historia może być ciekawa.

Tym razem powraca on z kolejną, czwartą już książką – „Historia bez cenzury 4. Średniowiecze bez trzymanki”, która jest uzupełnieniem treści prezentowanych w filmach. Autor w charakterystycznym dla siebie stylu, pełnym ciętego humoru, przenosi czytelnika w czasy zakutych łbów, krucjat, wikingów i publicznych egzekucji.

Podczas spotkania, Wojciech Drewniak przytoczy szereg ciekawych historii oraz anegdot, a także spróbuje odpowiedzieć na najbardziej wyszukane i podchwytliwe pytania od swoich fanów.

Data spotkania: 14 października, godzina 17:00
Miejsce: Coworking Alfa Centrum Białystok

Przed spotkaniem zapraszamy również do Empik Alfa, gdzie będzie można nabyć książkę Wojciecha Drewniaka.