Elite Optyk – nowy sklep

 

Nowe spojrzenie na wzrok w Alfa Centrum

Zdalna praca i nauka wymuszają spędzanie wielu godzin przed ekranem komputera, dlatego profilaktyka wzroku jest obecnie szczególnie istotna. Warto zawczasu zadbać o odpowiednią higienę i ochronę oczu, na bieżąco kontrolować ich kondycję, a w razie potrzeby – wdrożyć leczenie korekcyjne, które poprawi jakość widzenia i spowolni zmiany zachodzące w strukturach oka. Pomogą w tym specjaliści Elite Optyk, nowego najemcy Alfa Centrum.

Elite Optyk Malinowscy to lokalna, rodzinna firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. W ofercie marki znajdują się okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe oraz akcesoria do ich pielęgnacji oraz przechowywania. Ponadto wykwalifikowani optometryści przeprowadzą badanie wzroku i pomogą dobrać rozwiązanie idealne do potrzeb pacjenta, niezależnie od jego wieku, kształtu twarzy, prowadzonego stylu życia i możliwości finansowych. Spośród ponad 1200 opraw okularowych polskich i światowych marek oraz szerokiego wachlarza „szkieł” kontaktowych każdy znajdzie wygodne dla siebie rozwiązanie.

Salon Elite Optyk Malinowscy w Alfa Centrum znajduje się na 1. piętrze, w pobliżu sklepów CCC i Triumph. W lokalu o powierzchni 39m2 znajduje się jedno stanowisko optometryczne oraz liczne gabloty z oprawami okularowymi – tymi na co dzień oraz specjalistycznymi (np. sportowe Oakley). Miłośnicy mody docenią szeroką ofertę największych światowych marek, takich jak Vogue, Ray Ban, Emporio Armani, Giorgio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Prada czy Bvlgari. Lokal w Alfa Centrum to czwarty salon Elite Optyk w regionie.