EGZOTYCZNA PROMOCJA

W dniach 12 – 15 maja zrób zakupy na min. 150 zł i weź udział w Egzotycznej Promocji! Do zdobycia są karty podarunkowe o wartości 50 zł oraz modne dmuchane materace o wzorze flaminga.

Jak wziąć udział w EGZOTYCZNEJ PROMOCJI?
Do wzięcia udziału w promocji uprawniają zakupy za min. 150 zł, zrealizowane w dniach 12-15 maja. Kwota ta powinna znajdować się na maksymalnie 3 paragonach, które w tym terminie należy zarejestrować poprzez aplikację SEZAM 2.0 oraz w Punkcie Obsługi Promocji. Takie działanie zapewnia nagrodę główną, to jest kartę podarunkową Alfa Centrum o wartości 50 zł.

Aby powalczyć o dmuchany materac w egzotycznym kształcie, należy wykazać się żyłką obserwatora dzikiej zwierzyny! Od wtorku 12 maja, przez cztery dni u wybranych najemców Alfa Centrum pojawiać się będą zawieszki w kształcie różowego flaminga – każdego dnia trwania promocji na pierwsze 10 osób, które podczas zakupów zlokalizuje przynajmniej 10 zawieszek, czekać będzie nagroda dodatkowa: materac w kształcie flaminga. Dzięki niemu egzotyczny klimat będzie towarzyszyć Wam całe wakacje – niezależnie od pogody!

Punkt Obsługi Promocji, znajdować się będzie na placu przy restauracji Sphinx:
– 12 – 14 maja / środa – piątek / – czynny w godz. 14:00-21:00
– 15 maja / sobota / – czynny w godz. 12:00-21:00.

 

Regulamin akcji