Dzień Dziecka na sportowo w ALFA Centrum!

Już 2 czerwca 2018 roku, mali klienci galerii Alfa będą mieli okazję wziąć udział w sportowych aktywnościach, które centrum handlowe przygotowało z okazji Dnia Dziecka. W programie, m.in. pokazy taneczne oraz konkursy 
z nagrodami.

Wszyscy, którzy w sobotę, 2 czerwca 2018 roku, odwiedzą z rodzicami centrum handlowe Alfa zostaną wciągnięci 
w wir sportowych zabaw.   Motywem przewodnim wydarzenia będzie aktywny tryb życia. W pobliżu restauracji Sphinx, w godz. 12:00 – 18:00,  udostępniona zostanie Strefa sportowych aktywności, gdzie sportowe szkółki dziecięce z regionu zaprezentują swoje umiejętności. W programie przewidziano pokazy: gimnastyki artystycznej, pokaz i trening z piłkarskiej szkółki dziewczęcej, pokazy i tor przeszkód z akademii piłkarskiej chłopięcej, pokaz judoków, a także prezentację tańca klasycznego, hip-hopu. Ciekawym urozmaiceniem z pewnością będzie pokaz szermierki.

Dodatkową niespodzianką dla małych klientów będzie możliwość udział w dwóch turniejach rozgrywanych za pomocą konsol Sony Playstation. Konkurs sprofilowany do chłopców to turniej w grę FIFA 18, natomiast ten dedykowany 
dziewczynkom będzie turniejemw grę taneczną JUST DANCE. Nagrodą w obu rywalizacjach będzie konsola Playstation. W Turnieju będą mogły wziąć udział dzieci do 15 roku życia.

Warto nadmienić, że w strefie zabawy na terenie galerii będą rozmieszczone stoiska do malowania twarzy, kącik skręcania balonów, kącik kreatywny z kolorowankami, klockami konstrukcyjnymi, klockami duplo, masą PlayDoh, czy wielkie bańki mydlane. Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

CH Alfa zachęca wszystkich do wspólnej zabawy! Każdy ma w sobie odrobinę dziecka.