Aktywne 7. urodziny Alfa Centrum

Swoje 7. urodziny Alfa Centrum świętować będzie aż 9 dni. Obchody rozpoczną się niezwykle energetyczną imprezą sportową (10 października), której gośćmi specjalnymi będą Katarzyna Kępka i Szymon Gaś. Kolejne dni to sportowe emocje podczas polowania na najlepsze promocje, których najemcy centrum przygotowali blisko 70. Punktem kulminacyjnym obchodów 7. urodzin będzie impreza z kostką Rubika w roli głównej (17 – 18 października).

W sobotę, 10 października na scenie głównej w Alfa Centrum sportowcy różnych kategorii zachęcać będą klientów do spróbowania takich dyscyplin sportowych jak wspinaczka, sztuki walki, taniec, fitness czy indoor cycling. O godz. 13:20, 15:20 i 17:20 będzie można wziąć udział w jednym z trzech treningów funkcjonalnych w pasażu Alfa Centrum, który poprowadzi duet Gym Break – Katarzyna Kępka i Szymon Gaś*. Pracownicy ścianki wspinaczkowej OKAPIK opowiedzą o zasadach bezpieczeństwa podczas wspinaczki oraz przeprowadzą konkurs „mistrz wspinaczki”, młodzież z Białostockiego Klubu Karate Kyokushin „KANKU” zaprezentuje pokaz sztuk walki, a szkoła tańca Twist – swoje umiejętności taneczne. Na scenie odbędzie się też wielki wyścig rowerowy, którego zwycięzca otrzyma półroczny karnet do Pure Jatomi Fitness. W programie znajdą się też porady dotyczące zdrowego żywienia oraz pokaz kulinarny szkoły Atuty.

Przez cały dzień na scenie odbywać się będą liczne konkursy dla klientów, w których można będzie wygrać karnety do Pure Jatomi Fitness, płyty duetu Gym Break, wejściówki na ściankę wspinaczkową OKAPIK, zajęcia taneczne i sztuk walki oraz vouchery do restauracji Sphinx.

W kolejny weekend, 17 i 18 października w godz. 10:00 – 19:00, imprezę poprowadzi zespół Rubi Art, pierwsza w Polsce profesjonalna szkoła „cubingu”, czyli układania kostki Rubika. Podczas dwóch dni imprezy na trzech stanowiskach rozstawionych przy restauracji Sphinx odwiedzający centrum będą mogli skorzystać z następujących atrakcji:
– stanowisko warsztatowe – tu każdy będzie mógł nauczyć się składać kostkę Rubika;
– stanowisko pokazowe – mistrzowie speedcubingu będą prezentować swoje umiejętności;
– stanowisko budowania mozaiki – to tutaj przez cały dzień profesjonaliści z Rubi Art składać będą kostki Rubika w konfiguracje, które po połączeniu utworzą wielkie portrety znanych osób. W sobotę, 17 października układać będą portret Shakiry, a w niedzielę, 18 października – porter Michaela Jacksona.

Natomiast od 10 do 18 października klienci Alfa Centrum będą mogli skorzystać z urodzinowych rabatów przygotowanych przez sklepy. Rabaty obowiązywać będą w konkretne dni, a wybrane sięgają nawet 50%.

*Zapisy na treningi – osobiście w Info Punkcie w Alfa Centrum lub pod numerem tel. 085 876 23 55 – uruchomione zostaną 1 października. Ilość miejsc ograniczona. Organizator zapewnia ćwiczącym maty i wodę.