Wiosenny weekend z MOLTON

Długi, wiosenny weekend to czas dla Ciebie. Spotkania z przyjaciółmi, wyjazdy ale też lekcja niewymuszonej elegancji. Gotowa? Zanim zamkniesz walizkę upewnij się, że niczego w niej nie brakuje. Podpowiadamy, co powinnaś zabrać aby zyskać komfort i dobry styl w jednym.

EXPRESS YOURSELF
T-shirt to po małej czarnej najlepszy przyjaciel kobiety. Dlaczego? Uwalnia w nas dziewczęcą energię i sprawia, że jesteśmy na luzie. Jest kultowy i jednocześnie niepozorny. Od lat króluje w modzie jako must have, który warto mieć w swojej szafie. Doskonale sprawdza się niezależnie od wieku i na co dzień – do prostych jeansów, sportowych sneakersów i sportowej, wiosennej kurtki. Pamiętaj, model modelowi nierówny. Staraj się wybierać t-shirty z ciekawymi nadrukami, które wyrażają twój nastrój i usposobienie. Jaki będzie twój motyw w nowym sezonie?

SPORTY CHIC
Wiosna wciąż rozkwita zielenią ale wieczory są jeszcze chłodne. To nie oznacza, że należy spędzać je w domu! Ruch to zdrowie, a zdrowie to uroda. Właśnie dlatego styl sportowy jest tak lubiany przez wszystkie kobiety. Niezależnie od tego gdzie wybierasz się na weekend przygotuj się na niespodzianki. Pogoda wciąż lubi kaprysić dlatego wyposaż się w lekką, przeciwwiatrową kurtkę. Taki sportowy model, praktyczny i dobrze skrojony, to świetny towarzysz dłuższych wypadów.

PRZYTULnie
Już nie potrzebujesz płaszcza ale wciąż szukasz ciepłego okrycia? Co założyć gdy wiosna bawi się z nami w ciepło-zimno? Długie kardigany to doskonała propozycja dla kobiet, które ponad sportowy outfit cenią sobie dobry, casualowy look. Miękki i długi sweter z nakładanymi kieszeniami od MOLTON jest doskonałą propozycją na najbliższe dni. Jeśli wybierasz się za miasto zestaw go z dżinsami i t-shirtem. Jeśli czeka cię weekend w mieście, dobierz eleganckie spodnie i białą bluzkę. Tak ubrana możesz śmiało wyruszyć na luźne spotkanie z przyjaciółmi.

Więcej na www.molton.pl