Firma handlowa ITALBUT istnieje na rynku polskim od 1992 roku i nieprzerwanie od tego czasu zajmujemy się dystrybucją obuwia producentów włoskich .

Nasze produkty adresowane są do klientów ,którzy cenią wyroby z najszlachetniejszych skór naturalnych ,zaprojektowanych w oparciu o światowe trendy natomiast orginalność wzornictwa sprawia że nasze buty są wyznacznikiem indywidualnego stylu i piękna .

Spośród szerokiej oferty obuwia damskiego możemy zaoferować firmy takie jak: Fabi, Fiorangelo, Barracuda , Mary Claud, Loretta Pettinari, Liu Jo

natomiast w modzie męskiej kreatorami szyku i elegancji są firmy Fabi, Barracuda, Manali, Roberto Serpentini.

Nasze kolekcje znajdują zwolenników wśród klientów o najbardziej wymagających i wyrafinowanych gustach. Nasi klienci trwają z nami od pokoleń i tak idąc z tym duchem poszerzyliśmy nasz asortyment o obuwie dziecięce. Wiedząc jak bardzo jest ważny prawidłowy rozwój stóp dzieci, sprowadzamy obuwie ,które jest projektowane przez specjalistów ,dla których rozwój dziecka jest pasją .

Naszym milusińskim oferujemy obuwie marek

Byblos, Roberto Cavalli, Walk Safari, Liu Jo, Andrea Morelli, które są nie tylko wygodne ale też mają lekką i piękną linię stylistyczną.

Indywidualne podejście do oczekiwań każdego klienta sprawia nam zawsze niezwykłą przyjemność i satysfakcję, gdyż wiemy ,że spełniamy oczekiwania najbardziej wymagającego klienta na naszym rynku i to sprawia że nasza praca jest pasją i wyznacznikiem do dalszego rozwoju .