ROBOPARK – to międzynarodowa, interaktywna wystawa robotów dla całej rodziny. Dzięki najnowszej technologii wejdziesz w interakcję z 70 robotami z całego świata. Zobaczysz prawdziwy teatr robotów, nauczysz się sterować dronem, zanurzysz się w wirtualnej rzeczywistości i siłą umysłu zmusisz przedmioty do latania. W Robopark nawet dzieci od 2 lat będą mogły poczuć się jak prawdziwi wynalazcy. Ta wystawa to edukacja i rozrywka w jednym miejscu!

Miejsce wystawy: 2 piętro, lokal po klubie fitness
Termin wystawy: 16 stycznia – 23 lutego
Rezerwacje: 883 493 869
Pon.-Sob.: 09:00 - 21:00
Niedz.: 10:00 - 20:00
Zakup biletów online:

PLAC ZABAW FUN PARK

Fun Park to utrzymana w bajkowym klimacie kraina Dziecięcej Rozrywki. Dzieci znajdą tu tor rolkowy, na którym mogą zjechać na poduszce, zjeżdżalnie do basenu z piłeczkami, trampolinę, labirynty i mnóstwo innych atrakcji!

Klienci Centrum w tym czasie mogą spokojnie zrobić zakupy lub pójść do kina. Ten dziecięcy świat pozwala na wszechstronny rozwój psychomotoryczny Maluchów, a przy tym daje możliwość odpoczynku Rodzicom, którzy mogą ten czas poświęcić na relaks.

W ofercie mamy również niezapomniane przyjęcia urodzinowe dla Dziecka. Spełniamy marzenia o fantastycznej imprezie urodzinowej, którą zapamiętają wszyscy goście!

Kino HELIOS
Zapraszamy do skorzystania z oferty 7-salowego kina Helios, które poza seansami największych hitów kinowych, proponuje klientom udział w takich projektach specjalnych jak: Kino Konesera, Kino Kobiet, Maratony Filmowe, Kino na temat, Helios dla dzieci.

Rezerwacja indywidualna: 85 741 13 56
Rezerwacja grupowa: 85 741 13 65 wew.21
Więcej Repertuar

Cykliczne imprezy i wystawy
Na terenie Alfa Centrum organizowane są cykliczne wystawy oraz imprezy dla klientów. Staramy się, by pobyt w centrum był dla naszych klientów ciekawym doznaniem, dlatego też zapraszamy do regularnego sprawdzania aktualnych wydarzeń.

Ścianka wspinaczkowa

Ścianka oferuje rozrywkę zarówno starszym jak i młodszym klientom Alfa Centrum, dla których przygotowanych zostało aż 21 niezależnych dróg wspinaczkowych. Połowa tras przeznaczona jest dla osób początkujących i dla dzieci, a pierwsze kroki na ściance pomogą im postawić wykwalifikowani instruktorzy.