Nowa kolekcja, nowa energia w MOLTON

Nie jest tajemnicą, że barwy wpływają zarówno na nasz wizerunek jak i doznania zmysłowe. Kolory mogą sprzyjać naszym nastrojom jednak pod warunkiem, że dobrze poznamy ich moc i znaczenie. Która barwa doda nam najwięcej energii w nadchodzącym sezonie?

 

Słodka jak pomarańcza
Oryginalną propozycją w kolekcji wiosna/lato 2017 jest intensywny oranż. To soczysta i odważna barwa. Świetnie sprawdza się noszona od stóp do głowy. Właśnie dlatego na szczególną uwagę zasługują proste, kobiece sukienki w tym kolorze. To propozycja dla energicznych kobiet, które nie boją się wyzwań i cenią sobie wyrazisty look.

 

Modowa rewolucja
W większości polskich szaf wciąż dominują szarości i czernie. Dlatego warto odważyć się na pomarańcz. Wiele pań pozwala sobie na ten kolor coraz częściej, szczególnie wiosną. Po pierwsze dlatego, że ten kolor ma odmładzającą moc. Po drugie, kochają go inicjatorki najciekawszych zjawisk modowych, a one nie boją się eksperymentów. Tu liczy się kreatywność i umiejętność szczerego definiowania swoich potrzeb!

 

Zgraj duet
Dobre stylistki wiedzą, że w zespole siła. Pomarańcz wymaga dobrego towarzystwa ale uwaga – nie lubi konkurencji. Prawdziwym hitem w MOLTON są całe stylizacje lub poszczególne modele łączące oranż z czernią. Należą do nich między innymi elegancka, czarna spódnica z pomarańczową podszewką lub oranżowy top z ciemnymi lamówkami. Kontrastowa stylizacja czy dwukolorowy detal? Wybór należy do ciebie. Pewne jest, że dzięki tym niuansom modowym na pewno wyróżnisz się z tłumu.

 

Więcej na www.molton.pl