Karta Stałego Klienta Alfa

Wyjątkowe promocje czekają na Klientów Alfa Białystok! Tylko z Kartą Stałego Klienta skorzystasz z atrakcyjnych zniżek i kuponów rabatowych. Dodatkowo otrzymasz aktualne informacje o wydarzeniach na terenie centrum. Te, oraz wiele innych korzyści możesz zyskać z programem rabatowym założonym w bezpłatnej aplikacji goodie. Wystarczy pobrać goodie na telefon i kliknąć w zakładkę „Karty”, aby stworzyć własną Kartę Stałego Klienta Alfa.

Ale na tym nie kończą się korzyści z goodie! Nowoczesna aplikacja oraz wygodna strona internetowa www.goodie.pl to bezcenne źródło informacji o promocjach i kuponach rabatowych ulubionych marek. Aplikacja umożliwia też zbieranie pieczątek i bierze udział w wielu atrakcyjnych promocjach. Goodie pozwala także porównywać ceny w gazetkach największych sieci handlowych.

Zakupy online z goodie to dodatkowe oszczędności! Kupując w sklepach internetowych objętych programem goodie cashback, otrzymasz zwrot części wydatków. To prostsze niż myślisz. Zainstaluj goodie jeszcze dzisiaj!