Damian Kordas w Alfa Centrum-en

 


 

13 lutego Alfa Centrum rozpoczyna cykl spotkań kulinarnych – Smaki Mistrzów. Gościem specjalnym pierwszego spotkania będzie Damian Kordas, zwycięzca IV edycji programu MasterChef.

Celem cyklu jest prezentacja mistrzowskich smaków strefy restauracyjnej Alfa Centrum. Imprezy odbywać się będą raz w miesiącu od lutego do czerwca i od września do listopada, a każdej z nich przewodzić będzie jeden temat główny. Podczas wydarzeń będzie można obejrzeć pokazy gotowania prowadzone przez szefów kuchni, cukierników czy baristów na co dzień współpracujących z lokalami ze strefy gastronomicznej Alfa Centrum oraz spróbować przygotowanych przez nich specjałów. Pojawi się tez specjalna strefa dla dzieci, a jedna z imprez skierowana będzie właśnie do najmłodszych.

Pierwsze spotkanie, które odbędzie się już 13 lutego, ma charakter wprowadzający i jej gościem specjalnym będzie Damian Kordas – najbardziej wytrwały uczestnik polskiej edycji programu Master Chef, który startował do niego aż trzy razy, by ostatecznie ów program wygrać. Po zwycięstwie w telewizyjnym show Damian Kordas wydał książkę, która już po tygodniu trafiła na listę 10 bestsellerów w kraju. Podczas spotkania w białostockim centrum handlowym nasz bohater zaprezentuje swoje ulubione przepisy, wśród których znajdą się również i te z książki „Moje pyszne inspiracje”.

Pierwsza impreza w ramach cyklu Smaki Mistrzów odbędzie się 13 lutego w godzinach 14:00 -18:00 na placu przy restauracji Sphinx. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkania kulinarne planowane podczas wiosennej edycji cyklu:
13 lutego – Ulubione. Gość specjalny – Damian Kordas
12 marca – Słodki marzec
16 kwietnia – Wiosenne przebudzenie
14 maja – Wielka kraina steków
11 czerwca – Sałatką i kanapką – warsztaty kulinarne dla dzieci

 

GALERIA ZDJĘĆ Z WYDARZENIA: