BYĆ JAK WAG’S, CZYLI SPORT W MODZIE

Portale plotkarskie podglądają modne żony naszych piłkarzy kibicujące na trybunach, albo w przeddzień meczu relaksujące się w modnych kafejkach. To rodzime WAGs, od angielskiego skrótu „Wives And Girlfriends”, jakim bulwarowa prasa brytyjska określiła partnerki czy żony takich sław, jak Ronaldo, David Beckham czy Gerard Pique. Dziewczyny dwóch ostatnich – Victoria Beckham i Shakira były znane na długo, zanim spotkały swych partnerów, a kibicując swym ukochanym na trybunach nadal podbijają serca i wzbudzają sensację. Styl WAGs promowany przez niezliczone fotki na Instagramie zaraża tłumy dziewczyn, kopiujących wygląd swych idolek. Jego obowiązkowy element, to świetnie wyćwiczony i ochoczo eksponowany brzuch, zgrabne, umięśnione nogi. Reszta outfitu, w postaci sportowego obuwia, sukienki z dresowej bawełny i ogromnych, słonecznych okularów, to już tylko dodatek. Prezentowany przez WAGs sportowy szyk, to trend mocno widoczny w modzie od wielu sezonów. Prawdziwym wyzwaniem jest połączenie go z elegancją – dresowe spodnie zakończone ściągaczem w kostce noszone ze szpilkami, bluza z kapturem do marynarki, sukienka plus adidasy. Zestawienia pozytywnie zaskakujące, idealne na letnie wieczory.

 

Być fit
Moda na zdrowy styl życia weszła już nam w krew, a przynajmniej czujemy, że tak się stać powinno. Najlepsza mobilizacja do ćwiczeń, to zestaw sportowych ciuchów, tak przyjemnych, wygodnych i ergonomicznych, że niemalże ćwiczą „za nas”. Oddychające materiały powodują, że nie będziemy czuli dyskomfortu pocąc się na bieżni, profilowane spodenki poprawią wygląd pośladków, zanim dotkniemy maty, kolorowa czapeczka osłoni twarz podczas porannego joggingu, a idealnie dobrane buty dodadzą lekkości stopom skaczącym w rytmie zumby.

 

Polubić sport
Kluczem do wytrwania w aktywności fizycznej jest znalezienie tego, co naprawdę nas kręci i powoduje wzrost endorfin we krwi. Dla jednego będzie to samotny jogging, dla innego kopanie piłki, joga lub rolki. Ważne, aby zrobić pierwszy krok – sprzęty potrzebne do uprawiania sportu są w Alfa Centrum dostępne na wyciągnięcie ręki. Sprzedawcy marketu Intersport chętnie podpowiedzą nie tylko co wybrać z bogatego asortymentu akcesoriów, ale też, jak tego używać, aby się nie zniechęcić i osiągnąć wymarzone efekty. Dodajmy do tego odpowiedni strój, piękną pogodę i dobre, wzajemnie się mobilizujące towarzystwo, a poprawa sylwetki i nastroju gwarantowana!