BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ

Alfa Centrum – bezpieczna przestrzeń dla całej rodziny

Państwa komfort i bezpieczeństwo są dla nas najwyższą wartością, dlatego stale dbamy o zachowanie najwyższych standardów sanitarnych. Wraz z nadzwyczajną sytuacją spowodowaną epidemią Covid-19 wdrożyliśmy w codziennej pracy dodatkowe środki, sprawiające, że nasze Centrum jest bezpieczną przestrzenią dla wszystkich osób przebywających na jego terenie. Certyfikat Covid-19 Compliant, który otrzymaliśmy w 2020 r. potwierdza, że podjęte przez nas działania są zgodne z najlepszymi międzynarodowymi praktykami przeciwdziałania epidemii oraz z obowiązującymi rozporządzeniami prawnymi. W 2021 roku Alfa ponownie przeszła proces certyfikacji i odświeżyła swój Certyfikat. Jesteśmy z tego dumni i dziękujemy wszystkim, którzy w codziennym życiu naszej galerii pomagają nam we wszystkich działaniach mających na celu osiągnięcie najwyższych globalnych standardów dążących do minimalizowania rozprzestrzeniania się pandemii.

DEZYNFEKCJA
Aby zapewnić Państwu bezpieczny pobyt w galerii, zwiększyliśmy częstotliwość dezynfekcji powierzchni wspólnych, szczególnie często dotykanych (poręczy, klamek, przycisków wind, bankomatów, stolików w strefie food court), a także wprowadziliśmy codzienne ozonowanie toalet oraz kompleksową wentylację galerii.

Bezdotykowe dozowniki z płynem do dezynfekcji dłoni zostały umieszczone przy wejściach do Centrum oraz w sanitariatach, ponadto skrupulatnie pilnujemy, by nasi najemcy także udostępniali takie środki w swoich lokalach.

OBOWIĄZEK ZASŁANIANIA UST I NOSA
W trosce o osoby, które z różnych względów nie zostały jeszcze zaszczepione stale szczególny nacisk kładziemy na przestrzeganie obowiązku zasłaniania nosa i ust w przestrzeni Centrum oraz utrzymanie bezpiecznego dystansu.

KAMPANIA EDUKACYJNO – INFORMACYJNA
Nasza wesoła kampania edukacyjno-informacyjna #BezpieczeństwowCentrum, w przystępny sposób przybliża powyższe działania i przypomina o zasadach bezpiecznego zachowania w przestrzeni publicznej oraz w życiu codziennym. Wszystkie niezbędne informacje zostały umieszczone na kolorowych plakatach i naklejkach rozmieszczonych w kluczowych punktach Alfa Centrum. Stosując się do nich, razem dbamy o wspólne bezpieczeństwo.