Kwiecień Miesiącem Świadomości Autyzmu | Alfa Centrum Białystok

Data: 06.04.2024

Godziny: 10:00 - 15:00

Lokalizacja: przed lokalem Sphinx

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w ramach obchodów akcji "Zaświeć się na niebiesko". Pragniemy podjąć działania mające na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat autyzmu oraz promowanie zrozumienia i akceptacji dla osób z autyzmem.

W dniu 06.04.2024, Alfa Centrum stanie się miejscem spotkania dla osób z Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział w Białymstoku oraz innych placówek działających na rzecz dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, eksperci będą przybliżać temat autyzmu, dzieląc się wiedzą, doświadczeniami i historiami sukcesu.

W ramach akcji informacyjnej odbędą się:

  • Spotkania z ekspertami, którzy odpowiedzą na pytania i udzielą praktycznych wskazówek dotyczących pracy z osobami ze spektrum autyzmem.

  • Stoiska na których będzie można uzyskać  materiały informacyjne, słodkie upominki oraz moc niespodzianek dla każdego.

Dołączcie do naszego wysiłku na rzecz budowania bardziej przyjaznego i zrozumiałego społeczeństwa dla osób z autyzmem. Wszyscy jesteśmy mile widziani, aby wspólnie uczyć się i rozmawiać na temat tej ważnej sprawy.

Zapraszamy serdecznie do Alfa Centrum w dniu 06.04.2024, w godzinach od 10:00 do 15:00. Dołączcie do naszej społeczności w dążeniu do zwiększenia świadomości i zrozumienia autyzmu.

Data wydarzenia

6 Kwi 2024 08:00 - 6 Kwi 2024 13:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia